سایت ریاضی علمی دانشگاهی اخبار،دانلود کلیپ علمی،آهنگ،دانلود فیلم،دانلود مقاله آموزشی،اخبار علمی،سایت علمی،دانلود کتاب،دانلود مقاله،انجام پروپوزال،انجام پایان نامه ارزان

سفر غیر قانونی از راه ترکیه سخت شد

سفر غیر قانونی از راه ترکیه سخت شد

دسته بندی : ریاضی دانشگاهی تاریخ : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

جلو گیری از خروج غیر قانونی در ترکیه.

تدابیر امنیتی گاردهای ساحلی ترکیه

نیروهای امنیتی و گاردهای ساحلی در ترکیه با تلاشهای فراوان مانع از ورود و خروج غیر قانونی مسافران میشوند. و تا کنون ۹۷ درصد در سال جاری این آمار کاهش یافته است.

خروج غیر قانونی از ترکیه

در سالهای گذشته خصوصا سال ۲۰۱۵ آمار مهاجرت غیر قانونی در اوج خود قرار گرفت و از آن زمان تا کنون با تلاشهای گارهای ساحلی ترکیه روز به روز این آمار رو به کاهش میباشد. و طبق آخرین آمار از سازمان بین المللی مهاجرت در سال ۲۰۱۵ بالغ بر هشت هزار نفر بوده که درسال ۲۰۱۷ این آمار به بیست و نه هزار نفر کاهش یافت.

An illegal hike from Turkey was difficult  - سفر غیر قانونی از راه ترکیه سخت شد

مرکز این موفقیتها در منطقه های ساحلی دریای اژه و دریای مدیترانه بوده است. و در سال جاری نیز از حدود شش هزار مسافر غیر قانونی به سمت يونان تقریبا سه هزار نفر موفق به خروج شدند.

موفقیت ترکیه در نجات جان مسافران غیر قانونی

و با این تدابیر امنیتی مانع از مرگ مهاجران به دلایل غرق شدن شناورها و سایر موارد میگردند و قربانیان روز به روز کاهش می یابند که طبق آخرین آمار از سالهای ۲۰۱۵، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ تعداد زیادی از مهاجران غیر قانونی در دریای مرمره، دریای سیاه، دریای مدیترانه و دریای اژه نجات یافتند.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 4
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.